GOTOWE JADŁOSPISY

DIETA LOW CARB CZY LOW CARB TURBO?

Obie diety są zaprojektowane dla osób, które cierpią na: insulinooporność, cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, przewlekłe uczucie zmęczenia lub wyraźne spadki energii w ciągu dnia lub/i problemy z koncentracją.

WYBIERZ dietę LOW CARB TURBO jeśli jesteś osobą raczej mało aktywną fizycznie lub dopiero zaczynasz przygodę z gotowymi dietami dostępnymi na mojej stronie – dieta ta wykazuje silniejsze działanie, jeśli chodzi o regulację gospodarki cukrowo-insulinowej i redukcję stanów zapalnych – jest świetną metodą na „zresetowanie” organizmu i odblokowanie metabolizmu na samym początku dietoterapii. Zawiera mniejszą ilość węglowodanów.

WYBIERZ natomiast dietę LOW CARB, jeśli dodatkowo cierpisz na problemy hormonalne, jesteś osobą aktywną fizycznie lub/i już od jakiegoś czasu stosujesz dietę Low Carb Turbo i chcesz utrzymać efekty. Dieta ta jest bardziej uniwersalna i może okazać się również bardziej odpowiednią opcją dla osób, które do tej pory jadły duże ilości węglowodanów i nie są gotowe na radykalne zmniejszenie ich ilości w diecie.

NOWOŚĆ!!!

DIETA W TRAKCIE ODROBACZANIA – dedykowana osobom, które są w tracie terapii odrobaczających. Stosowanie diety zwiększa skuteczność terapii i zmniejsza częstotliwość występowania efektów ubocznych.