O mnie

O mnie

mgr Iwona Prażmo

Z wykształcenia jestem biochemikiem i dietetykiem. W zawodzie pracuję od 2016 roku. Specjalizuję się w dietetyce klinicznej i zaburzeniach metabolicznych. Na co dzień zajmuję się pacjentami z insulinoopornością, cukrzycą, chorobami autoimmunologicznymi, problemami jelitowymi, trądzikiem. Chętnie pomagam pacjentom, którzy mają za sobą nieudane terapie dietetyczne lub borykają się z wieloma problemami zdrowotnymi i potrzebują pomocy w holistycznym podejściu do ich problemów. Powrót do zdrowia jest wg mnie możliwy tylko jeśli zaadresujemy pierwotne przyczyny choroby, dlatego skupiam się na ich odnalezieniu, a nie tylko maskowaniu objawów choroby. W swojej pracy opieram się na diagnostyce laboratoryjnej i szczerej rozmowie z pacjentami. Do każdego podchodzę indywidualnie, ponieważ wychodzę z założenia, że każdy z nas jest inny. Dlatego też, dla każdego szukam optymalnych rozwiązań diagnostycznych i żywieniowych, wspierając ich na drodze do osiągnięcia zamierzonych celów.

Katarzyna Dziok
Katarzyna Dziok
26/10/2023
Polecam Panią Iwonę za jej holistyczne podejście do problemu. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Dzięki niej znalazłam przyczynę chorowania mojej córki. Ciągłe katary, kończące się zapaleniem oskrzeli. Dopiero Pani Iwona uświadomiła mnie co jest tego przyczyną. Dziękuję i polecam z całego serca!
joanna cąkała
joanna cąkała
08/10/2023
Pani Iwona Prażmo bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie zaangażowaniem i podejsciem do mojego przypadku. Przeprowadziała bardzo wnikliwy wywiad stanu mojego zdrowia i dobrała do tego badania i suplementacje. Dzieki temu schudłam już 11 kg. Jeszcze kilka przede mną ale pod czujnym okiem Pani Iwony sukcesywnie dążę do ustalonego celu.
Anna Drwal
Anna Drwal
15/09/2023
Polecam Panią dietetyk, profesjonalne podejście, zlecenie badań diagnostycznych pod indywidualne potrzeby pacjenta. Wizyty zawsze przebiegają punktualnie i w bardzo miłej atmosferze.
Adrianna
Adrianna
08/09/2023
Polecam Panią Iwonę z całego serca. Podchodzi indywidualnie do każdego podopiecznego. Szeroka diagnostyka na początku i w trakcie współpracy. Suplementy dobierane do konkretnych jednostek chorobowych. Pani Iwona jest bardzo kompetentną osobą, na właściwym miejscu. Sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Czuję się zaopiekowana. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy ale przede wszystkim normalna kobieta, która rozumie wzloty i upadki na każdym etapie współpracy. Normalizuje wiele spraw, stara się naprowadzić podopiecznego i wesprzeć w taki sposób, aby sam dążył do zmiany nawyków i sposobu życia. Oprócz tego wszystkiego super się z Panią Iwoną rozmawia, mogłabym godzinami 🙂 jeśli ktoś się zastanawia, to nie ma nad czym bo warto!
Justyna Cieliczko
Justyna Cieliczko
07/09/2023
Pani Iwona, to miła, kompetentna osoba, najważniejsze z dużą wiedzą i doświadczeniem. Spokojnie można zaufać Pani Iwonie, poprowadzi w potrzebie. Dobry kontakt, jestem zadowolona ze współpracy oraz pozytywnych wyników u dziecka.
Iwona C
Iwona C
06/09/2023
Polecam z czystym sumieniem panią dietetyk Iwonkę Prażmo. Indywidualne podejście, Idealnie dobrane badania i suplementacja.
Piotr Młodzianko
Piotr Młodzianko
04/09/2023
Pełen profesjonalizm, duża wiedza, budząca zaufanie. Bardzo trafna diagnoza i morze cierpliwości przy mniej pokornych pacjentach.
Ewelina Tiemann
Ewelina Tiemann
03/09/2023
Poradnię Nutri Health polecam wszystkim osobom zainteresowanym wdrożeniem prawidłowych nawyków żywieniowych. Pani Iwona posiada dużą wiedzę i doświadczenie, na problem patrzy wnikliwie i z wielu stron, dlatego przy zastosowaniu się do jej zaleceń poprawa zdrowia to tylko kwestia czasu. Otrzymałam od niej przemyślane i trafne wskazówki. Do każdego podchodzi indywidualnie, a ponadto jest bardzo sympatyczną i życzliwą osobą 🙂
Cyprian Leposiński
Cyprian Leposiński
02/09/2023
Od kilku lat miałem problem z zrzuceniem wagi mimo dosyć standardowego żywienia. Postanowiłem się wybrać do dietetyka - padło na Panią Iwonę. Zdiagnozowaliśmy główny problem (insulinoodpormość) i zaczęliśmy działać w tym kierunku. Efekt kilka kilo w dół, byłoby więcej gdym się ściśle trzymał wytycznych. Jestem zadowolony i mogę polecić z czystym sumieniem.
E B
E B
02/09/2023
Do Pani Iwony trafiłam gdy byłam w złym stanie zdrowotnym. Początkowo zastanawiałam się czy warto udać się do dietetyka ale teraz już wiem, że warte są tego każde pieniądze. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych, wnikliwej analizie stanu zdrowia, zleceniu szczegółowych badań (a nie tylko podstawowych), zastosowaniu odpowiedniego leczenia moje wyniki a co za tym idzie zdrowie poprawiły się znacząco. Wsparcie, motywacja, życzliwość, profesjonalizm, bezproblemowy kontakt to jedne z elementów, które sprawiły, że nie wyobrażam sobie współpracy z innym dietetykiem niż Pani Iwona.